2H Holinger

2H Holinger


Česká výrobní společnost 2H Holinger působí na trhu již od roku 1995 a zabývá se řešením v oblasti označování výrobků včetně samotné realizace. Původně malá rodinná firma s jedním manuálním strojem se postupem let vypracovala na jednu z největších a nejvýznamnějších společností ve střední a východní Evropě v oblasti 3D etiket.

Naším prvním úkolem byla poradenská činnost související s plánovaným vstupem společnosti 2H Holinger na německý trh. Zároveň jsme se podíleli i na textové přípravě veškerých propagačních materiálů a to jak v německém tak i českém jazyce.

Následně jsme také kompletně textově zpracovali českou a německou verzi nových internetových stránek www.2hholinger.com, včetně tvorby jednotlivých sloganů.

V současné době se spolupracujeme na marketingových a prodejních strategiích pro novou unikátní technologii Chrom3D, kterou firma 2H Holinger jako jedna z mála ve střední a východní Evropě disponuje.

Reference:

“S Jirkou Hofreitrem a Zdeňkem Hečlem z MarketingTaxi úspěšně spolupracujeme již více než rok. Oceňuji zejména jejich znalost přeshraničního marketingu, českého a německého copywritingu, flexibilitu a rychlou reakční schopnost. Společně také úspěšně pracujeme na rozšíření zákaznického portfólia o německy hovořící klienty.”

Jan Holinger, zakladatel a jednatel společnosti 2H Holinger s.r.o.