Do Německa

Vstupte s námi efektivně na německy mluvící trhy.

LOGO50x50
Pro malé a střední podnikatele je stále důležitější získat si zákazníky ze sousedních regionů. Německo a další německy hovořící země se díky velké kupní síle jeví jako ideální varianta.

Překlady a příprava textů mají však svá úskalí, které kamarádi s maturitou s němčiny nevyřeší. Překladatelské online firmy se často holedbají kontrolou rodilého mluvčího. Ten je bohužel pouhou fikcí podobně jako jejich velké sliby. Bohužel většinou vsází na neznalost jazyka a váš vstup na německý trh se nedá příliš opakovat. Berte za kliku teprve tehdy, pokud jste opravdu dobře připraveni. S námi to jde.

Oslovte s námi efektivně své potenciální zákazníky a partnery. Využijte našich dokonalých znalostí německého prostředí. Nabízíme pomocnou ruku všem výrobcům, obchodníkům, provozovatelům restaucí, hotelů a všem, kteří u našich sousedů vidí svůj obchodní potenciál.

Nabízíme:

  • profesionální překlady a zpracování textů z/do německého jazyka
  • tlumočnický servis
  • konsekutivní tlumočení v rámci firemních schůzek
  • zajištění produkčních, organizačních i technických řešení v rámci veletrhů v německy mluvících zemích
  • marketingové rešerže

Máme za sebou přes 15 let zkušeností v marketingu, PR a spolupráce s mnoha médii. Umíme pracovat s textem. Připravíme vám textové podklady, scénář reklamy i návrh kampaně.

Líbí se Vám naše nabídka?

Ozvěte se nám… Žádná trasa není příliš krátká. MarketingTaxi za přistavení vozu nic neúčtuje!