O nás

blog_1_gross
Základní myšlenka MarketingTaxi je prostá:

Děláme jen věci, kterým dobře rozumíme.

Vycházíme z vlastních zkušeností. Ke každému projektu přistupujeme velmi osobně. Jde nám v první řadě o spokojenost našich zákazníků. To není prázdná fráze. To je fakt. Pokud totiž odcházíte z restaurace spokojeni a s dobrou náladou, pravděpodobně se dříve či později vrátíte. Možná ji dokonce doporučíte svým přátelům. Je to jednoduché a prosté.

A proč Marketing Taxi?

Marketing je to, co děláme a umíme. A taxi? Nemusíte si hned pořizovat vlastní vůz, když se potřebujete rychle a bezpečně dostat z jedné strany města na druhou.

Naší výhodou je i možnost bezchybné komunikace v němčině, tvorba textů, pomoc s organizačními a technickými řešeními v rámci veletrhů, rešerše na německém trhu, produkční činnost a další činnosti, ve kterých vás jazyková bariéra může limitovat. Díky našim zkušenostem známe dobře německý trh i tamní média.

Máme kreativitu na rozdávání a chuť pracovat.

Ozvěte se nám… Žádná trasa není příliš krátká a MarketingTaxi za přistavení vozu nic neúčtuje!

LOGO50x50

„Když si u nás zavoláte taxi, počítáte s tím, že do cíle pojedete oklikou, a že přijedou už se zapnutým taxametrem. Se společností Marketing taxi jedete do cíle přímo, nebo spíš zkratkou a neplatíte „zbytečné kilometry“ navíc! Už společně vymýšlíme další cestu.“
Petr Klement, Občanské sdružení 24, organizátor reMIND festivalu.